Ogromna I Niewiarygodna Miłośćoraz Miłosierdzie Boga!

Kościół Katolicki niedawno świętował Niedzielę Miłosierdzia Bożego, ważne wydarzenie, w którym Katolicy świętują niezmierną, ogromną i niewiarygodną głębię Bożej Miłości i Miłosierdzia do całej ludzkości!
Niestety za dużo ludzi nie zna Miłości Boga. Często patrzy się na Niego oczyma z poczuciem winy, strachem, żalem czy zaniepokojeniem.

Taka „relacja” z Bogiem często bywa zwyczajną listą kontroli dobrycg i złych uczynków i przyznaniem się do tego, co nam się nie udało.

Wielu Chrześcijan więc nie ma w swej duszy ogromnej radości oraz pokoju, gdyż nie znają wielkiej i bezwarunkowej Miłości Boga. Słyszeli o tym lecz to nie jest dla nich samych realistyczne.

Poczucie Bożej Miłości mocniej niż zwykłym intelektualizmem zmieni to jak myślimy o Bogu i sobie samych. Nie będzie polegało to na strachu, lecz na wierze i gorącej Miłości do Jego bezkresnego Dobra. Na tym polega sekret uwolnienia się oraz znalezienia prawdziwego pokoju.

Ile z nas chodzi z 1 czy 2 grzechami, których nigdy nie wyznaliśmy Bogu ze względu na strach czy poczucie winy?

Ile dusz porusza się, nie potrafiąc wybaczyć sobie czegoś okropnego z przeszłości?

Ile osób pozwoliło, by ciemność rządziła ich życiem i zawładnęła ich myśleniem? Dorowadza to do depresji i poczucia rozpaczy.

Boże Miłosierdzie.

Czy jesteśmy zmęczeni tym o czym pisałem powyżej? TERAZ więc jest czas na nasze uwolnienie! Teraz jest więc i czas aby szukać i odnaleźć przebaczenie. Mamy teraz czas, by zawołać do Boga i wszystko ponaprawiać. Teraz jest ten czas na przyjęcie Bożego Miłosierdzia. Przyszedł czas by odrzucić kłamstwa, które cię zniewalają i trzymają jak więźnia.

Na tym właśnie polega Boże Miłosierdzie. Jest ono przypomnieniem nam o nieustającej Miłości Boga, gorącej miłości, która płonie i pochłanie nasze grzechy oraz zmieniać nasze życie, jeżeli tylko na to damy zezwolenie.

Znam kobiety, które miały niejedną aborcję, a które upadły na kolana i błagały o przebaczenie. I co się stało? Znalazły je, a Pan Bóg odmienił ich życie. Takie właśnie jest Miłosierdzie Boże!

Znam lekarzy dokonujących aborcji, którzy otwarcie przyznali się do zabicia dziesiątek tysięcy niewinnych dzieci w łonie matki,a którzy poprosili Jezusa o przebaczenie. Co się stało? Otrzymali je. Ponadto później nawrócili swoje życie i teraz pracują nad ochroną nienarodzonych. Takie nawrócenie to sprawa Bożego Miłosierdzia!

Istnieją dealerzy, uzależnieni od narkotyków, sataniści, terroryści i inni, którzy są jednymi z najsmutniejszych i złych ludzi na świecie. Nawet tacy odkryli Jezusa Chrystusa i znaleźli Jego Boże Miłosierdzie. Grzechy zostały im przebaczone, dusze uwolnione oraz doprowadzone do Królestwa Światła.

Miłosierdzie Boże jest nie tylko dla tych, którzy grzeszą małymi grzechami, lecz jeszcze bardziej dla tych, którzy na nie pozornie nie zasługują, a najmocniej tego potrzebują. Jak powiedział niegdyś św. Tomasz z Akwinu, najwięksi z grzeszników mają największe prawo do otrzymania Miłosierdzia Bożego.

Bez wyjątków.

Miłosierdzie Boże mówi, że nie ma takiej sytuacji, takiego grzechu czy osoby, która zaszła za daleko aby otrzymać drugą szansę i zacząć od początku, aby mogła doznać Miłosierdzia Bożego. Mamy wspaniałego, kochającego nas Boga oraz Zbawiciela – takiego, którego należy czcić z dziękczynieniem i uwielbieniem!

Dla każdej osoby, która jest obciążona winą czy żalem, zbyt wieloma zmarnowanymi latami czy też dla każdego, kto jest zmęczony noszeniem w sercu każdego dnia ogromnego ciężaru przyszedł czas by zawołać do Boga o Jego Miłosierdzie! Czas już poprosić o całkowite uzdrowienie, obmycie oraz odnowę.

Dla wszystkich zmęczonych życiem, mających złamane serce, maltretowanych, odrzuconych czy pełnych nienawiści do siebie, dla każdego, kto wierzy, że nie będzie mu można przebaczyć, jest już czas by wołać o Boże Miłosierdzie! Uklęknij i błagaj Go by pochłonął Twe grzechy, błędy, żale, przeszłość i dał ci nowe życie w Jezusie, który umarł za każdy grzech każdego człowieka na całym świecie – przeszły, teraźniejszy oraz przyszły.

Jezus nie pragnie bardziej niczego niż nam pomóc w naszych potrzebach i mieć z nami głęboką, trwałą relację.

Wiedząc już to, Jezus nie jest duchowym sprzedawcą czy świętym automatem, nie możemy więc tak ot o coś prosić i być po to w drodze. Bóg pragnie czegoś więcej. Pragnie relacji z tobą. Twojego serca oraz zaangażowania.

Otwiera klatkę, w której więzionych jest tyle ludzi. Daje to za darmo tym, którzy szukają Go z całego serca.

Jego ramiona są rozpostarte i oczekują!

Być może już wierzysz w to orędzie Bożego Miłosierdzia. Tak wiele osób jednak jeszcze nie wierzy. Proszę cię, podziel się tym z całym światem, szczególnie tymi, którym tak bardzo potrzeba bezwarunkowej miłości i Bożego Miłosierdzia!

Jeżeli ktoś wciąż powątpiewa w tę niezmierną Miłość, popatrz na krzyż! Jest On odwiecznym znakiem Miłości oraz Miłosierdzia Boga. Jest dowodem Jego Miłości nawet gdy na to nie zasługujemy! Jego Miłość nigdy nie zawodzi!